Dárcovská konference pro Hamas

pondělí 12. leden 2009 21:07

Nemohu si pomoci, ale jeho milost Schwarzenberg se mi líbil víc, když mluvil za sebe, než když teď mluví za unii. Mám na mysli to, že za sebe prohlásil, že Izrael má právo na sebeobranu a nyní chce organizovat dárcovskou konferenci pro Hamas.

Ano, nespletl jsem se. Vím, chce dělat dárcovskou konferenci pro Gazu, ale to je to samé, jako by peníze dal rovnou teroristům, neboť ti Gazu totálně ovládají – s tím neudělá nic izraelská ani žádná jiná armáda na světě.

Za peníze, které se vyberou – rozuměj které naše vlády dají z našich daní, budou nakoupeny léky a potraviny a zaslány do Gazy. Tam je ovšem budou distribuovat členové Hamasu, neboť ti ovládají kompletně celou infrastrukturu. Ten zlomek pomoci, co se dostane do rukou nebohým, trpícím Palestincům bude od Hamasu, spolu s pěknou dávkou teroristického vymývání mozků. Nebo si snad někdo myslí, že Ismail Chania jim řekne, že to jsou milodary od nevěřících psů z Evropy? A tak z mých a vašich peněz bude placeno posilování pozic teroristů – kruťte hlavou, že to je blbost, ale jestli tomu odmítáte uvěřit, lžete si do kapsy.

Teď bych měl asi navrhnout nějaké řešení, jenomže já žádné neznám. Lidé budou trpět a umírat a ať uděláme, co chceme, vždycky toho jen využijí teroristé. Nevím, co dělat. Jen říkám, že dárcovská konference pro Gazu není pomoc Palestincům, ale šidítko pro evropské svědomí.

Matouš Rybár

Matouš Rybár

Matouš Rybár

Česká politika, Izrael, něco málo letadel a možná se vetře i jeden kocaur...

Věčný student, plátce hypotéky, modelář a majitel jedný zrzavý potvory (a nejde o moji drahou polovičku).

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora